Znajdź konsultanta

Kononowicz Joanna

Kononowicz Joanna

Konsultantem zostałam w 2019. Dieta Cambridge pomogła mi zrzucić zbędne kilogramy i wówczas postanowiłam pomóc innym. Dla wielu osób walka z nadwagą to bardzo ciężka praca i często kończy się niepowodzeniem. Wiem to z własnego doświadczenia. Wiem też jak bardzo potrzebna jest odpowiednia

Skontaktuj się

motywacja i wsparcie. I po to właśnie jestem!

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Gorzów Wielkopolski

Dane kontaktowe

Korczak Dorota

Korczak Dorota

Konsultantką dyplomowaną jestem od 17 lat. Przez ten czas przeszłam wszelkie obowiązujące szkolenia firmowe. Ponadto z zawodu jestem pielęgniarką. Dojeżdżam do klientów w całej Warszawie i w okolicach. Spotkania są też możliwe na ulicy Muszlowej  na Bemowie.

Skontaktuj się

Jestem mobilna i dyspozycyjna czasowo, więc konsultacje są możliwe o różnych godzinach i dniach tygodnia. Liczba odchudzonych przeze mnie osób w ciągu 17 lat mojej pracy sięga kilku tysięcy osób. Każdy klient może liczyć na moją fachową pomoc, zarówno w trakcie stosowania diety, jak i po jej zakończeniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Anin; Konstancin; Legionowo; Marki; Międzylesie; Piaseczno; Pruszków; Warszawa; Ząbki

Dane kontaktowe

Kotwica Agnieszka

Kotwica Agnieszka

Od kilkunastu lat jestem certyfikowanym konsultantem diety Cambridge. Swoim Klientom oferuję zdrowe i skuteczne odchudzanie. Wyjaśniam  zasady stosowania diety, następnie dobieram odpowiedni program odchudzania pod indywidualne potrzeby Klienta.

Skontaktuj się

W trakcie odchudzania uczę Klientów zmiany nawyków żywieniowych, które m.in. są niezbędne, aby uniknąć efektu jo-jo. Dietetyką interesuję się od dawna z racji tego, że jestem fizjoterapeutką. Sama z sukcesem przechodziłam program diety Cambridge. Posiadam cenne doświadczenie w tej dziedzinie. Podczas kuracji odchudzającej, służę wsparciem i pomocą. Zapraszam na bezpłatne konsultacje i opiekę podczas całego procesu odchudzania!

Klientów przyjmuję w moim gabinecie we Wrocławiu przy ul. Hermanowskiej 21.

Bardzo proszę o wcześniejsze umówienie wizyty.

Miejsce konsultacji

Wrocław

Dane kontaktowe

Kowalska Maria

Kowalska Maria

Problematyką odchudzania i żywienia interesuję się od bardzo dawna. Ukończyłam studia podyplomowe w WSNS Katedra Dietetyki na kierunku Dietetyka i Planowanie Żywienia oraz drugi kierunek o specjalizacji Psychodietetyka. Jestem nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem.

Skontaktuj się

Jako matka trójki dzieci sama przechodziłam przez odchudzanie i z doświadczenia wiem, ile wysiłku trzeba włożyć, aby wrócić do formy sprzed ciąży, i co więcej utrzymać ją, przy normalnym funkcjonowaniu reszty rodziny.

Mamy, borykające się z problemem nadmiaru kilogramów po ciąży, ale również wszystkie inne osoby, które chcą zrzucić balast zbędnych kilogramów, zapraszam do mojego gabinetu w Otrębusach pod Warszawą.

Istnieje również możliwość dojazdu do klienta. Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie, w zależności od miejsca spotkania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Brwinów; Błonie; Grodzisk Mazowiecki; Milanówek; Otrębusy; Ożarów Mazowiecki; Piaseczno; Piastów; Podkowa Leśna; Pruszków; Warszawa

Dane kontaktowe

Krawczyk Grażyna

Krawczyk Grażyna

Jestem dietetykiem klinicznym i instruktorem fitness, prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne pilates, joga i callanetics. Dzięki mojej pracy pomagam tym, którzy chcą odkryć drogę do życia w zgodzie z Naturą, ze samym sobą dzięki "ZDROWEMU TRYBOWI ŻYCIA", pozwalającemu zachować pełnię zdrowia i jasny umysł.

Skontaktuj się

"ZDROWY TRYB ŻYCIA" to:

  • zdrowe i racjonalne odżywianie,
  • aktywność fizyczna, praca nad umysłem i emocjami ( Mindfulness)
  • hartowanie organizmu.

Dzięki połączeniu dietetyki klinicznej z aktywnością fizyczną i technikami Mindfulness, jestem w stanie spojrzeć na Twoje dolegliwości szerzej, łącząc sygnały płynące z Twojego ciała, z języka Twoich emocji. Równowaga - harmonia ciała, ducha i umysłu i racjonalna dieta, jest kluczem do zdrowia. Podchodzę do każdego człowieka indywidualnie, całościowo i holistycznie.

Po zakończeniu Programu daję wskazówki i pomoc w zakresie dietetyki klinicznej i aktywności fizycznej, dopasowanej do wieku, stanu zdrowia i możliwości.

Zapraszam Ciebie do kontaktu.

Grażyna Krawczyk

Miejsce konsultacji

Bielany Wrocławskie; Bielawa; Boguszów-Gorce; Bolesławiec; Brzeg Dolny; Czarny Bór; Dzierżoniów; Głuszyca; Jawor; Jedlina Zdrój; Jelenia Góra; Kamienna Góra; Karpacz; Kąty Wrocławskie; Kostomłoty; Kowary; Kudowa Zdrój; Kłodzko; Legnica; Lubań; Lubawka; Lubin; Mieroszów; Milicz; Oleśnica; Piława Górna; Polkowice; Przemków; Środa Śląska; Stare Bogaczowice; Strzegom; Świdnica; Świebodzice; Szczawno Zdrój; Szklarska Poręba; Trzebnica; Wałbrzych; Witoszów Dolny; Wrocław; Zgorzelec

Dane kontaktowe

Kruszelnicka Monika

Kruszelnicka Monika

Mam na imię Monika. W Zielonej Górze skończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, a na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu studia podyplomowe z dietetyki i poradnictwa żywieniowego. W swojej pracy łączę te 2 dziedziny i umiejętności.

Skontaktuj się

Opiekuję sie osobami, które same nie są w stanie panować nad swoimi nawykami żywieniowymi, którym trudno utrzymać rygory diety. Przygotowanie pedagogiczne pozwala mi wpływać na postawy – pomagać i kierować tymi, którym zależy na zdrowiu i wyglądzie, a wiedza medyczna z dietetyki - odpowiednio do potrzeb indywidualnych - kształtować założenia diety i codzienne indywidualne jadłospisy.

Zaufało mi wiele osób, dla których jestem nie tylko dietetyczką i doradcą w sprawach żywienia, ale też opiekunką, służącą na co dzień dobrym słowem, pomagającą osobom, którym w chwilach zwątpienia brakuje wytrwałości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu! :)

Miejsce konsultacji

Zielona Góra

Dane kontaktowe

Kulik Ania

Kulik Ania

Moja współpraca z dietą Cambridge zaczęła się około 10 lat temu, całkowicie przypadkowo i niespodziewanie. Wszystko zaczęło się od mojej cioci, która z powodów osobistych musiała przerwać współpracę z dietą Cambridge i poszukiwała osoby, która godnie Ją zastąpi.

Skontaktuj się

To Ona wprowadziła mnie w świat Cambridge, a profesjonalne szkolenia w Warszawie nauczyły mnie, jak pomagać innym w odchudzaniu. Nie będę zaprzeczać, że na początku podeszłam do sprawy bardzo sceptycznie – produkty, które pomagają w zdobyciu swojej wymarzonej wagi, to jakiś żart, to już nie wystarczy po prosty mniej jeść?

Jednak całkowicie zmieniłam zdanie, kiedy po urodzeniu drugiego dziecka zostało sporo nadwyżki. W ciąży przytyłam 20kg. Próbował mniej jeść, przynajmniej tak mi się wydawało, jednak waga stała jak zaklęta, nic, nawet 100 g w dół i to było straszne. Wtedy sięgnęłam po produkty diety Cambridge i sama nie mogłam uwierzyć – podziałało. Z każdym tygodniem zbliżałam się do swojej wagi przed ciążą. Czułam się lżejsza, a życie nabierało szczuplejszych barw.

Wiem, co to walka z kilogramami, z codziennymi pokusami, a co najważniejsze z utrzymaniem wagi – przeszłam przez to wszystko – dlatego tak mocno angażuję się w swoją pracę i służę pomocą w odchudzaniu, a każda osoba jest dla mnie indywidualna i szczególnie ważna. Razem się „odchudzamy” i razem cieszymy się z utraty każdego kilograma.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Aleksandrów Łódzki; Andrespol; Pabianice; Rzgów; Zgierz; Łódź

Dane kontaktowe

Łapiński Maciej

Łapiński Maciej

Nazywam się Maciej Łapiński i chciałbym powitać Cię w dniu, w którym możemy zacząć zmieniać Twoją sylwetkę i nawyki żywieniowe. Dzięki programowi Cambridge schudłem około 30 kg i ciągle nie mam dość. Po swoim własnym sukcesie z programem, z chęcią pomogę również i Tobie osiągnąć upragniony cel.

Skontaktuj się

Zacznę nietypowo. Z wykształcenia jestem budowlańcem po Politechnice Białostockiej. Różne godziny pracy, jak i ciągły stres sprzyjały zatracaniu się w niezdrowym trybie życia. Co powodowało, że zawsze borykałem się z nadwagą, a nawet przekraczałem granice otyłości III stopnia. Stan ten sprawiał, że było mi ciężko zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Stosowałem w swoim życiu naprawdę wiele diet. Korzystałem z diety przepisanej przez dietetyków, trenerów personalnych oraz z usług cateringów dietetycznych. Niestety żadna nie pomogła mi na tyle, by w końcu czuć się dobrze. Aż do dnia, w którym dowiedziałem się o diecie Cambridge. Początki były trudne, lecz efekty przyszły dość szybko. Już po miesiącu nie wyobrażałem sobie dnia bez porannych pomiarów na wadze, z którą w końcu po długich kłótniach się pogodziłem.

Na tę chwilę dieta Cambridge (teraz Dieta 1:1) pozwoliła mi zrzucić około 30 kg. Jako że sam stosuję ten program, dzięki któremu ubrania w normalnych rozmiarach znowu na mnie pasują, postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdą osobą potrzebującą zmiany w swoim życiu. Wiem, że to nie będzie łatwe... Ale jestem tu po to, aby ci pomóc i doradzić jak zrealizować swoje plany.

Miejsce konsultacji

Augustów; Białystok; Bielsk Podlaski; Grajewo; Siemiatycze; Suwałki; Zambrów; Łomża

Dane kontaktowe