Znajdź konsultanta

Piotrowska Joanna

Piotrowska Joanna

Od zawsze próbowałam różnych diet, ale nigdy nie osiągnęłam zamierzonego celu. Wiem, co to walka z kilogramami i codziennymi pokusami. Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutką SI oraz Certyfikowaną Konsultantką diety Cambridge.

Skontaktuj się

O diecie Cambridge dowiedziałam się od mojej cioci, która w krótkim czasie bardzo zeszczuplała. Nie mogłam w to uwierzyć i sama spróbowałam. Skontaktowałam się z Konsultantem, który odpowiednio mnie poprowadził i udało się! Zeszczuplałam tyle ile chciałam, a sama zostałam Certyfikowaną Konsultantką diety Cambridge. Chciałabym również pomóc innym osobom w utracie zbędnych kilogramów i odzyskać wiarę w siebie, a także poprawić stan ich zdrowia.

Osoby, które chciałyby poprawić jakość swojego życia zapraszam na bezpłatną konsultację do swojego gabinetu, który znajduje się w Centrum Wspomagania Rozwoju „ES-I” w Piekarach Śląskich. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Piekary Śląskie

Dane kontaktowe

Puścian Wanda

Puścian Wanda

Był rok 1993. Ważyłam wtedy 107 kg. Dzięki mojemu szwagrowi, który na diecie Cambridge schudł 20 kg, postanowiłam i ja spróbować. Udało się, choć nie było łatwo. Schudłam 23,5 kg, a docelowo osiągnęłam wagę 77 kg. W tym samym czasie wzięłam udział w konkursie Super Linii w kategorii do 20 kg.

Skontaktuj się

Dostałam nagrodę zegar, który do dzisiaj wisi na ścianie i przypomina mi" tak trzymać".

W 1995 roku przeszłam szkolenie i zostałam konsultantem diety Cambridge. Od tej pory pracuję tylko z moimi klientami. Biorę udział we wszystkich szkoleniach organizowanych przez Firmę. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i spotkaniach prowadzonych przez psychologów i lekarzy dotyczących dietetyki, sposobów komunikowania się z ludźmi, pracy nad sobą, prezentacji oraz motywowania. Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę w zakresie dietetyki i leczenia otyłości.

W 2008 r. zostałam Konsultantem Roku i w nagrodę uczestniczyłam w corocznym zjeździe Christmans Conference 2008 w Londynie. Moje dwie klientki zajęły:

  • Pani Sonia Baskaya - 1 miejsce w konkursie odchudzania zorganizowanym przez Firmę w 2008 roku,
  • Pani Małgosia Goc - 3 miejsce w tymże konkursie.

Mieszkam w Warszawie na Gocławiu. Tu spotykam się z moimi klientami. Mam oddzielny gabinet. To umożliwia mi w miłej i bezpiecznej atmosferze rozmawiać z moimi klientami. Jestem również otwarta na spotkania u klientów. Staram się mieć pełen asortyment produktów w gabinecie.

Mam również wykształcenie wyższe pedagogiczne, męża i dwoje dorosłych dzieci oraz pięknego owczarka niemieckiego :).

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Warszawa

Dane kontaktowe

Staszczuk Beata

Staszczuk Beata

Z wykształcenia jestem inżynierem, kosmetologiem i dietetykiem. Ukończyłam studia w Poznaniu oraz na Uniwersytecie w Cambridge. Wszelkie tematy prozdrowotne to moja wielka pasja. Udało mi się pracować przy wdrażaniu różnych tego typu projektów w Szczecinie, Poznaniu i Londynie.

Skontaktuj się

Jako Konsultant Programu Odchudzania Cambridge z wielką radością dzielę się z moimi Klientami doświadczeniem i wiedzą z zakresu dietetyki, wspierając ich w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki i poprawy stanu zdrowia. Układam również indywidualny plan odchudzania dostosowany na miarę potrzeb Klienta. Pracując z ludźmi, wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie psychologii i terapii wyszczuplających. W życiu liczy się dla mnie człowiek z całym bagażem swoich doświadczeń, zarówno tych pozytywnych, jak i tych trudniejszych, często związanych z odwieczną walką z przeciwnościami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Poznań

Dane kontaktowe

Suwała Ewa

Suwała Ewa

Moją misją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Dbam o ich równowagę pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Jestem dyplomowanym Diet & Beauty Coachem, certyfikowanym Trenerem, Mistrzem i Praktykiem NLP. Prowadzę treningi z regulacji emocji i Mindfullness.

Skontaktuj się

W swojej pracy będę Ci towarzyszyła w rozwoju, przeprowadzę Cię przez zmianę nawyków odżywiania, tak by uśmiech zagościł na Twojej buzi, a jeśli otyłość powoduje, że Twoja samoocena jest niska, wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i wyjątkowością. Będę Cię wspierała w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmian, zachęcę cię do zdrowych nawyków żywieniowych, akceptacji siebie, do szukania w sobie motywacji.

Co takiego ma w sobie dieta Cambridge?

Jest inna niż wszystkie, a przede wszystkim jej działanie udowodniono w badaniach naukowych. Możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia. To jest cudowne, jeśli pracujesz w terenie, korporacji, lubisz podjadać między posiłkami lub objadać się po pracy. Ma genialne smaki, mocno urozmaicone. Baton czekoladowy miażdży, a ile w nim wartości odżywczych!

Powiecie, no dobrze, a jak wyniki badań?

U mnie świetnie. Wszystkie parametry w normie, ciało gładkie bez cellulitu, mocne, lśniące włosy i zdrowe paznokcie. Świetnie odżywia organizm.

A cena?

Dieta pudełkowa wychodzi zazwyczaj dużo drożej i niejednokrotnie Sanepid zamyka tego typu firmy.

„Supli” jest dużo… po co przepłacać?

Najważniejsze – „Program Odchudzania Cambridge” nie jest Suplementem! Jest to w pełni odżywczy, czyli zbilansowany zamiennik posiłku.

Wszystkie produkty i programy testuje na sobie. Jako klient i jako mama jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Czuję się piękna, zdrowa i szczęśliwa.

Jeśli chcesz, żebym zaraziła Cię tym szczęściem, zapraszam do kontaktu.

Pracuję na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska, Gdowa, Myślenic. Jeśli jest konieczność możemy się spotkać na konsultacji w Tarnowie.

Miejsce konsultacji

Bochnia; Brzesko; Gdów; Kraków; Myślenice; Skawina; Tarnów; Wieliczka

Dane kontaktowe

Szulińska Martyna

Szulińska Martyna

Jestem psychodietetykiem, dietetykiem i psychologiem. W swojej pracy skupiam się m.in. na zmianie nawyków żywieniowych u swoich podopiecznych, na szukaniu złotego środka, a nie sztywnym trzymaniu się diety. Pokazuję, w jaki sposób emocje wpływają na nasze wybory żywieniowe i jak możemy to świadomie zmieniać.

Skontaktuj się

Uczę, jak poprawić relację z jedzeniem, tak by odżywianie było czymś przyjemnym i nie wiązało się z poczuciem straty, czy wyrzeczenia. Wierzę, że dzięki produktom Diety 1:1, kształtowanie prawidłowych nawyków może stać się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Sopot

Dane kontaktowe

Sykuła Zdzisława

Sykuła Zdzisława

Jako Konsultantka diety Cambridge pragnę pomóc wszystkim, którzy mają problem z nadwagą i szukają sposobu na  uzyskanie szczupłej sylwetki. Jestem osobą, która lubi i chce pomagać innym. Cenię sobie kontakt z ludźmi. Potrafię zmotywować do pracy nad sobą i dla siebie, aby wspólnie cieszyć się z każdego straconego kilograma.

Skontaktuj się

Pragnę również pomóc osobom, które zmagają się ze złymi nawykami żywieniowymi. Dieta Cambridge pozwoli Ci na efektywną redukcję masy ciała. Systematycznie wprowadzane posiłki konwencjonalne ugruntują zdrowe nawyki żywieniowe. Pozwolą utrzymać osiągniętą wagę i sylwetkę. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Pracuję także z ludźmi, którzy nie potrafią zmobilizować się do aktywności fizycznej. Tu również posłużę pomocą i radą . Od lat jestem fanką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej - spacery, joga, aerobic, rower, pływanie, łyżwy, narty, a nawet taniec. Oczywiście nie wszystko na raz. Postaram się zarazić i zmotywować każdego, kto się do mnie zwróci, obiecuję!:)

Na koniec Program Odchudzania Cambridge polecam osobom odczuwającym niedomagania zdrowotne. Od pierwszych dni stosowania diety Twój organizm da Ci sygnał dobrego samopoczucia. Wielu klientów odczuwa poprawę swojego stanu zdrowia, co również potwierdzają nasze badania kliniczne.

Produkty Cambridge zostały stworzone po to, aby wspomagać proces odchudzania. Ze względu na odpowiednią zawartość składników odżywczych z powodzeniem można je stosować jako PEŁNOWARTOŚCIOWE ZAMIENNIKI POSIŁKÓW, gdy nie ma czasu na gotowanie.

Trzy produkty Cambridge to 100% RDA /zalecanego dziennego spożycia / witamin i składników mineralnych.

Oferujemy szeroki asortyment niskokalorycznych produktów w formie gotowej do spożycia lub do łatwego przyrządzenia.

Serdecznie zachęcam do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Aleksandrów Kujawski; Chełmża; Ciechocinek; Toruń; Unisław

Dane kontaktowe

Szymczukiewicz Elżbieta

Szymczukiewicz Elżbieta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i z młodzieżą. Zajmuję się poradnictwem m.in. w zakresie motywacji i praktycznego wsparcia osób z trudnościami w odżywianiu. Wykorzystując Program Odchudzania Cambridge, skutecznie pomagam osobom z nadwagą, często będącą wynikiem silnego stresu.

Skontaktuj się

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Białystok

Dane kontaktowe

Szyszko Katarzyna

Szyszko Katarzyna

Konsultantką jestem od 1999 roku, kiedy to sama na diecie Cambridge schudłam 10 kg. Może to nie dużo, ale dla mnie był to wówczas „kosmos”. Postanowiłam więc pomóc innym i uświadomić im, jak skuteczna i pomocna jest dieta Cambridge.

Skontaktuj się

Zostałam konsultantem i tak oto w ciągu kilkunastu już lat, razem z licznymi Klientkami i Klientami (Panowie też się zdarzają), zrzuciliśmy wspólnie mnóstwo zbędnych kilogramów!

Dzięki odchudzaniu przy pomocy diety Cambridge, pomagam moim klientom uwierzyć w siebie i pozbyć się kompleksów i spojrzeć w inny sposób na siebie i otaczający świat. Uczę ich także zasad zdrowego żywienia. Mamom, które przebywają na urlopie wychowawczym pokazuję, że opiekując się dzieckiem w domu, nie trzeba ograniczać się do zjadania zupek po dzieciach i chodzenia w dresie ;-), że można być zadbaną, zadowoloną i szczupłą mamą i żoną.

Wiele osób do dzisiaj mi dziękuję, że im pomogłam i że zawsze mogą się do mnie zwrócić, jeżeli wyniknie taka potrzeba, bo wiedzą, że jest to dla nich najlepsza, najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza dieta na świecie!

Gorąco zachęcam do podjęcia wyzwania zbędnym kilogramom!

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Miejsce konsultacji

Chorzów; Częstochowa; Gliwice; Katowice; Piekary Śląskie; Ruda Śląska; Świętochłowice; Tychy; Zabrze

Dane kontaktowe