Znajdź konsultanta

Taraśkiewicz Aleksandra

Taraśkiewicz Aleksandra

Dlaczego dieta Cambridge?
Dieta Cambridge stwarza możliwości walki z rosnącym problemem otyłości u kobiet i mężczyzn w Polsce. Z wykształcenia i zamiłowania jestem fitoterapeutą, ukończyłam Szkołę Medycyny Chińskiej „Tomo”.

Skontaktuj się

Jestem również dyplomowanym hirudoterapeutą. Dbam o równowagę pacjentów pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Wiem, że jeśli w organizmie panuje szeroko pojmowana harmonia to ciało podąża za duchem. Jestem również coachem, trenerem oraz Mediatorem Sądowym. Uważam, że własny rozwój osobisty jest bardzo ważny. Poszerzam swoja wiedzę na kursach, szkoleniach, wprowadzam nowinki do swojego gabinetu, by pomagać ludziom w ich dolegliwościach.

Moje motto brzmi: ”nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet jeden dzień”.

Swoich pacjentów przyjmuję w swoim gabinecie.

Miejsce konsultacji

Słupsk

Dane kontaktowe

Tutak Katarzyna

Tutak Katarzyna

Jestem licencjonowaną konsultantką diety Cambridge od 1999 roku. Przez wiele lat łączyłam tę działalność z prowadzeniem aptek zielarskich, co było wspaniałym wzajemnym uzupełnieniem, jako że jedno i drugie promuje zdrowy styl życia.

Skontaktuj się

Z moimi klientami spotykam się w dogodnych dla nich miejscach i czasie, a dojazd, konsultacja i dowóz produktów diety Cambridge jest zawsze GRATIS. Przyjmuję również klientów na konsultacje w Sosnowcu (ul. Bracka 12) w warunkach sprzyjających zachowaniu dyskrecji i intymności. Każdy może liczyć na wnikliwą analizę jego problemów i dobranie odpowiedniego programu odchudzania, oraz zostanie zaopatrzony w bezpłatne broszury, poradniki, kubek do przyrządzania posiłków oraz kalkulator BMI.

W tym roku obchodzę 15-lecie prowadzenia działalności konsultacyjnej diety Cambridge i z radością muszę wyznać, że mam 100% zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Miejsce konsultacji

Będzin; Bytom; Chorzów; Czeladź; Dąbrowa Górnicza; Gliwice; Katowice; Mikołów; Ruda Śląska; Rybnik; Siemianowice Śląskie; Sosnowiec; Tychy; Zabrze; Zawiercie; Żory

Dane kontaktowe

Wągrodna-Sieczka Joanna

Wągrodna-Sieczka Joanna

Z doświadczenia wiem, jak ciężko pozbyć się zbędnych kilogramów i jak trudno zmobilizować się do działania, tym bardziej wtedy, gdy dodatkowo musimy zmagać się z uciążliwymi chorobami współczesnej cywilizacji, takich jak m. in. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca czy zaburzenia pracy tarczycy.

Skontaktuj się

Dlatego też w kręgu moich największych zainteresowań znalazła się m.in. dietetyka, zdrowy i aktywny styl życia oraz szukanie sposobu na to, by czuć się dobrze samym ze sobą. To właśnie te czynniki skłoniły mnie do pozostania konsultantem Programu Odchudzania Cambridge.

Program Cambridge jest wyjątkowy!

Jego skuteczność została udowodniona licznymi badaniami naukowymi. Nie jest suplementem, a żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest łatwy i wygodny w zastosowaniu. Wyróżnia się dużym wyborem zdrowych produktów, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. I co najważniejsze, został zbilansowany tak, aby odżywić organizm w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i składniki mineralne.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, pomogę Ci przede wszystkim poznać istotę oraz zasady zastosowania programu i dobrać odpowiedni jego stopień. Będę Cię wspierać w dążeniu do postawionego przez Ciebie celu. Przywrócę pozytywne nastawienie oraz równowagę podczas całego procesu zmiany. Zmotywuję Cię także do wdrożenia zdrowych nawyków żywieniowych po jego zakończeniu, które znacząco zmienią Twoje życie na lepsze i wpłyną na poprawę poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.

Zapraszam więc do kontaktu na bezpłatne konsultacje we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie oraz najbliższych okolicach.

Miejsce konsultacji

Długołęka; Jelcz-Laskowice; Kąty Wrocławskie; Kobierzyce; Legnica; Lubin; Oleśnica; Oława; Psary; Radwanice; Siechnice; Środa Śląska; Trzebnica; Wrocław; Żurawina

Dane kontaktowe

Zaradkiewicz Daria

Zaradkiewicz Daria

Jako instruktor jogi, fitness oraz programów Les Mills, uwielbiam pracę z ludźmi i pomagam im w utrzymaniu zdrowej sylwetki i dobrego samopoczucia na co dzień. Moją misją jest dzielenie się dobrem. Dlatego też Dieta Cambridge jest dla mnie idealnym uzupełnieniem kompetencji i rozwijania swojej pasji na nowym poziomie.

Skontaktuj się

Dlaczego Cambridge?

Przede wszystkim dlatego, że Program Odchudzania Cambridge oferuje produkty profesjonalnie przebadane w warunkach klinicznych. Dla mnie jest to weryfikacja jakości sama w sobie.

Po drugie, jest to dieta sprawdzona. Wszystkie posiłki są w pełni zbilansowane, tak aby dostarczyć odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych do organizmu. Oznacza to, że nie musimy, a nawet nie powinniśmy brać jakichkolwiek suplementów witaminowych czy mineralnych w trakcie stosowania diety lub obawiać się niedoborów. 

Po trzecie, nie ma efektu jojo. Program Odchudzania Cambridge oparty jest na 5 stopniach energetycznych, które pozwalają zredukować masę ciała, a potem ją ustabilizować i co najważniejsze utrzymać, utrwalając nowe, zdrowe nawyki żywieniowe na co dzień. 

Na koniec dodam, że wszystkie posiłki Cambridge nadają się do spożycia dla wegetarian - co jest dla mnie wyjątkowym plusem, ponieważ jestem wegetarianką od 8 lat. W asortymencie znajdą Państwo również produkty bez laktozy czy glutenu. Wypróbowałam tę dietę na sobie i z przyjemnością opowiem Państwu o moich doświadczeniach podczas bezpłatnej konsultacji.

Uważam, że każdy jest wyjątkowy, a nasze piękno tkwi właśnie w różnorodności. Dlatego do każdego podchodzę holistycznie i indywidualnie.

Jeśli masz ochotę poczuć się dobrze we własnym ciele, zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę - serdecznie zapraszam do kontaktu. Możesz liczyć na moje zrozumienie i motywację, bez stresu czy oceniania.

Do zobaczenia na konsultacjach!

Miejsce konsultacji

Gdańsk; Gdynia; Kartuzy; Kolbudy; Przywidz; Sopot; Żukowo

Dane kontaktowe